Andrea Riseborough da Oscar’a aday gösterildiğine inanamıyor

Shib

Global Mod
Global Mod
Birdman ve WE’deki bukalemun çalışmasıyla tanınan Riseborough, “Bu anın en heyecan verici yanı, bu filmi çok daha fazla insanın izleyecek olması,” dedi.

Salı öğleden sonra, dağılmakta olan otoriter bir rejimde geçen bir yıl hakkında siyasi bir hiciv olan HBO sınırlı dizisi The Palace’ı çektiği Londra’dan telefonda konuşan İngiliz aktris, ünlü arkadaşlarının kendisine hitap ettiği şeye artan desteğini açtı. bu yıl onu en çok etkileyen başka bir aktörün rolü ve performansı hakkında. İşte konuşmadan alıntılar.

Tebrikler! Adaylıkları takip ettiniz mi?

Diğer yarım Kerim [Saleh]Onu izliyordu – ne demek istediğimi anlıyorsan, bunun hakkında fazla düşünmemeye çalışıyorum. Sonra ekranda gördü ve gözyaşlarına boğuldu.

Aday olmayı ne kadar bekliyordunuz?

Hiç de bile. Bir film veya performans için destek olsa bile, diğer sohbetlere – Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri ve SAG – hepimizin kutladığı ve baktığımız şeylere katılmadıysanız, sohbete dahil edilmenizi anlamak bile çok zor. bize rehberlik etmek için.

Bu kadar çok arkadaşınızı filmin arkasında görmek nasıl bir duyguydu?

En heyecan verici şey, topluluğunuz tarafından tanınmaktır. Bu, kendimizi pek çok yönden ölçtüğümüz bir standarttır – benzemek istediklerimiz veya hayran olduklarımız tarafından. Yani çok büyük. Harika, sıcak bir desteklenme ve kabul görme duygusu.

Filme nasıl geldiniz?

Yönetmen Michael Morris ve ben Bloodline’da birlikte çalıştık ve birkaç yıl sonra bana annesine bir aşk şarkısı yazmış olan parlak genç senarist Ryan Binaco’nun bu senaryosunu getirdi. Bu filmi yapmak istediğimi hemen anladım ve iki yıl sonra bunu yaptık – finanse edemediğimiz uzun ve güzel bir kuruma döneminden sonra. 19 günde çektik ve sadece bir veya iki çekim sürdü, çünkü fazla zamanımız yoktu. Bunu gerçekten yapmaya başladığımızda, çok uzun zamandır kemiklerimizde olduğu için bir patlama gibi geldi.