Dondurulan İnstagram Hesabını Açma

Adanali

Member
Dondurulan İnstagram Hesabını Açmak aslında çok basit bir işlemdir. Ancak her işlemde olduğu gibi bu işlemde de işlemin yapılabilimesi için gerekli olan şartlar vardır. Bu yazımda instagram hesabı tekrar nasıl açılır bütün olasılıklarıyla birlikte açıklayacağım.

Öncelikle instagram hesabı dondurma işleminin nasıl yapılacağını size anlatmıştık, şimdi de dondurduğunuz hesabınızı tekrardan nasıl aktifleştirebileceğinizi anlatacağız.

İnstagram Dondurulan Hesap Nasıl Açılır?
Hiç telaş yapmanıza gerek yok. Bu işlem tahmin ettiğinizden daha basit. Tek yapmanız gereken instagram uygulamasını açıp kullanıcı adını ve şifrenizi girmektir.

Ancak instagram hesabınızı dondurduğunuz zaman işlem 24 saat ve 48 saat arasındaki bir sürede gerçekleştiği için tekrar giriş yani hesabınızı açabilmeniz için bu süreyi beklemeniz gerekebilir.

Hesabımı Dondurdum "Kullanıcı adı veya Şifre yanlış" Hatası Alıyorum
Böyle bir sorunla karşı karşıya olmanız gayet normaldir. Hiç canınızı sıkmayın çünkü instagram'ın bir çeşit politikası bu. Hesabınızı son 48 saat içerisinde dondurduysanız bu hatayı almanız gayet normal.

Bir üstteki satırlarda da söylemeye çalıştığımız gibi 1-2 gün beklemeden hesabınıza tekrar erişmeye çalıştığınız zaman bu hatayı almanız gayet normaldir. Beklemeniz gerekmektedir.

Hesabımı Dondurdum ama Şifremi Unuttum
Böyle bir durumla karşı karşıyaysanız instagram hesabınızın şifresini talep edebilirsiniz. İnstagram şifremi unuttum başlıklı yazımızı okuyarak bu işlemi nasıl yapabileceğinizi çok basit bir şekilde öğrenebilirsiniz.