Charles Hoskinson, XRP ile İlgili tekrar Konuşmayacak

Shib

Global Mod
Global Mod
Charles Hoskinson, XRP ile İlgili tekrar Konuşmayacak Cardano kurucusu Charles Hoskinson, XRP ile ilgili rastgele bir tartışmaya daha dahil olmayacağını söylemiş oldu.

Geçtiğimiz günlerde Ripple ile SEC’in muahedeye vardığını söyleyen Hoskinson, ağır reaksiyon almasının akabinde geri adım attı.

Charles Hoskinson, Davanın Kaygı Verici Olduğunu söylemiş oldu.

Bir kullanıcı Hoskinson’a, ADA’nın ABD’de kayıtsız menkul değer olarak sınıflandırıldığı takdirde, nasıl bir durum alacaklarını sordu.

Soruya cevap veren Hoskinson, Ripple davası ile ilgili özensiz bir yorum yaptı.

Hoskinson, Ripple davasının “sektör çapında bir endişe” kaynağı olduğunu söz etti.

Cardano kurucusu, muahede söylentisini davaya pek yakın muteber bir kaynaktan duyduğunu tabir etti.

Ancak Hoskinson tarafınca paylaşılan bu söylentinin yanlış çıkmasının akabinde XRP topluluğu, Hoskinson’u palavra söylemekle suçladı. Olayın akabinde Hoskinson, “XRP topluluğu ile nasıl etkileşim kuracağımı bilmiyorum” dedi.

Hoskinson, SEC’in argümanlarına rağmen XRP token’ını kayıtsız bir menkul değer olarak görmediğini tabir etti.

Hoskinson birebir vakitte Ethereum kapsamı ve ölçeği sebebiyle regülatörden daha nazik bir muamele gördüpünü söylemiş oldu.

Cardano kurucusu, XRP davasıyla ilgili tekrar konuşmayacağını söz etti.

“Bu alandaki mesleğim boyunca, XRP topluluğu kadar bir bireye zalimce saldırmayı isteyen bir toplulukla karşılaşmadım”