“Düşen Adam” | Bir sahnenin anatomisi

Shib

Global Mod
Global Mod
yeni video yüklendi: “Düşen Adam” | Bir sahnenin anatomisi

Deşifre metni

Geri

Deşifre metni

“Düşen Adam” | Bir sahnenin anatomisi

Yönetmen David Leitch, Ryan Gosling ve Emily Blunt'la birlikte rol aldığı filminden bir sahne anlatıyor.

“Merhaba, ben David Leitch. Ve ben The Fall Guy'ın yönetmeniyim. Bu yüzden çok heyecanlıyım. Bu filmdeki en sevdiğim sahnelerden biri. Bizim düzenimiz gibi. Geçmişe dönüşte Ryan ve Emily'nin flört ettiği görülüyor.” “Ah, işten sonra baharatlı bir margarita istedim. Ben de baharatlı margarita içer misin diye merak ediyordum?” [LAUGHS] “Profesyonel kalabilmek için yalnızca bir baharatlı margarita içebilirim çünkü iki tane içersem kötü kararlar vermeye başlarım.” “Bu sahne tamamen tek bir sahne gibi çekildi. Herhangi bir kesinti yok. Bu yüzden bundan sonra gelecekler için gerçekten zorlu bir süreç oldu. Ryan, onu 120 metrelik bir rappeller'a bağlayacağımızı bilmesine rağmen bu büyüleyici, karizmatik adamı canlandırmak zorunda. Rappel cihazı, birini bir binadan falan indirmek için kullandığımız bir cihazdır. Ve alttaki mekanizma aslında onu son 10 feet'te yavaşlatıyor. Oradaki gerçek dublör ekibi bu. Keir Beck şu anda onu diğer Avustralya arma takımına bağlıyor. Ve Ryan'ı alt etmeye hazırlanıyorlar.” “Bundan sonra sen ve ben plajda bir yerlerde mayolarımızla baharatlı margarita içebiliriz.” “Bir dublör olarak bu alışılmadık bir durum değil. Gösteriyi yapana kadar sohbet eder ve onlar sizi asarken kendinizi merkeze alacak zamanı bulursunuz. Soğukkanlılığını koruması oldukça şaşırtıcı. Aslında bunu pratik olarak yaptık. Bunların hepsi gerçek. Ve bu Sidney'deki bir binada. Gerekli çerçeveyi oluşturmak ve tüm teknik ve güvenlik gerekliliklerini karşılamak için izinleri almamız yaklaşık dört ay sürdü. Ve bu iki olabilir. Ama Ryan çok iyi bir sporcuydu. Bir noktada bunun The Fall Guy olduğunu bildiğini biliyorum, böyle bir şey yapması gerektiğini biliyordu. İşte orada. “Aksiyon! Aksiyon! Aksiyon! Aksiyon!” [WHIRRING]

Şu anki bölümler Bir sahnenin anatomisi

Film yönetmenleri izleyiciyi filmlerindeki bir sahneden geçirerek kameranın arkasındaki büyüyü, nedenleri ve hataları gösterir.

Film yönetmenleri izleyiciyi filmlerindeki bir sahneden geçirerek kameranın arkasındaki büyüyü, nedenleri ve hataları gösterir.

Daha fazla videoya bakın Bir sahnenin anatomisi