Elidor Metaverse’e Giriş Yaptı

Shib

Global Mod
Global Mod
Elidor Metaverse’e Giriş Yaptı Elidor, ulusal voleybolcu Ebrar Karakurt ve müzisyen Nova Norda ile bir arada metaverse’e giriş yaptı.

Elidor Cihanı, 8 Haziran’da gerçekleşecek olan #Dedikolabilir koleksiyonu lansmanı ile kullanıma açılacak. Elidor ve Boyner iş birliğiyle hayata geçen Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu, Elidor’un “Kendi Yolumuzda” projesi kapsamında genç bayanların eğitim hayallerini destekliyor! Hudutlu sayıda kesimden oluşan koleksiyon, TOG Vakfı’nın Gençlik Bursları Fonu’na kaynak oluşturarak üniversite hayatları boyunca desteklenen genç bayan bursiyerlerin sayısını artıracak.

Çantadan tişörte 17 eşsiz modülden oluşan Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu’nun lansmanı 8 Haziran’da gerçekleştirilecek.

Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyon Lansmanı’ndan daha sonra Elidor Evreni’nin Spatial Aktiflik Alanı her insanın ziyaretine açılacak.

Elidor Evreni’ne Nasıl Giriş Yapılır?

Elidor Evreni’nde yer alacak olan Spatial’a Oculus Quest, web tarayıcı, iOS ve Android aygıtlardan giriş yapılabilecek. Elidor hususla alakalı olarak şu açıklamaları yaptı:

“Elidor olarak yenilikçiliği benimsiyoruz ve yeni teknolojilerin kullanıldığı her alanda tüketicilerimizle buluşmanın yollarını keşfetmeye devam ediyoruz. Kendi Yolumuzda projesi kapsamında genç bayanların eğitim hayallerini desteklemek için süratli tüketim markaları içinde Türkiye’deki birinci NFT projesini ürettik. Buradaki açık artırmanın gelirini TOG Gençlik Bursları Fonu’na aktararak genç bayanlar için burs kaynağı yarattık. Artık de Elidor markamızı ve Kendi Yolumuzda marka hedefi projemizi sanal kozmosa taşıyoruz. Yenilikçi bir irtibat açısıyla tüketicilerimizle projemizi buluşurken, Boyner iş birliğiyle oluşturduğumuz Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu yardımıyla TOG’un Gençlik Bursları Fonu’na kaynak yaratarak genç bayanların eğitim hayallerinin önündeki mahzurları kaldırmaya devam ediyoruz.”