Florence Welch acil ameliyata alındığını söyledi

Hasan

Global Mod
Global Mod
İngiliz indie rock grubu Florence + the Machine’in solisti Florence Welch, Instagram’da acil ameliyat geçirdiğini ve bunun sonucunda son programlarından bazılarını iptal ettiğini duyurdu.

Welch, “Kendimi yeterince güçlü hissetmediğim nedenlerden dolayı acil ameliyat olmak zorunda kaldım, ancak bu hayatımı kurtardı” diye yazdı.

“Son birkaç gösteriyi iptal etmek zorunda kaldığım için çok üzgünüm” diye ekledi.

Şarkıcı, 1 Eylül’de Portekiz’in Lizbon kentindeki Meo Kalorama festivalinde sahneye dönmeyi planladığını ve Dance Fever turnesini 2 Eylül’de İspanya’nın Malaga kentinde tamamlamayı planladığını söyledi.

Welch, o sırada Instagram’da yaptığı açıklamada, Dance Fever Tour’un ilk olarak Kasım ayında, röntgende kırık ayakla dans ettiğinin ortaya çıkması üzerine ertelendiğini söyledi.

Kasım ayında şöyle yazmıştı: “Bırakın Birleşik Krallık turnesini, bir gösteriyi bile ertelemek benim doğamda yok, ama acı çekiyorum ve dansçıların da bildiği gibi, bir sakatlık üzerine dans etmek iyi bir fikir değil.”

En son Instagram gönderisinde hayranlara ayaklarının iyi olduğuna dair güvence verdi ancak sahneye döndüğünde eskisi kadar zıplamayacağını söyledi ve şunu ekledi: “Bunu benim için yapabilirsin.”

“Keşke şarkıların tahminleri daha az doğru olsaydı, şunu söylemek yeterli” diye yazdı. “Ama yaratıcılık bununla başa çıkmanın bir yolu, mitoloji ise anlamlandırmanın bir yolu. Ve Dance Fever’ın karanlık hikayesi, tüm tuhaf kehanetleriyle birlikte artık bana çok ihtiyaç duyduğum gücü ve katarsisi verecek.”

Grup, 2010’da Billboard Hot 100’de 21 numaraya kadar yükselen hit parçaları “Dog Days Are Over” ve 2012’de 72 numaraya kadar yükselen “Shake It Out” ile tanınıyor.