İnstagram Profiline Bakanlar Nasıl Görünür? 2022

Adanali

Member
İnstagram Profiline Bakanlar Nasıl Görünür?

Merhaba değerli bulgsm meraklısı dostum. Eğer senin de içinde bir kurt varsa ve sürekli arama motorlarında bu soruyu ve bu tür uygulamaları arıyorsan kesinlikle yanlış yoldasın.

İnstagram profilime girenleri tek tek nasıl görürüm diyorsun biliyorum ama ne yazıkki göremezsin. Yaklaşık 3 yıldır benim de dahil olduğum herkesin merak ettiği bu problem için halen daha kesin bir çözüm üretilmiş değil.

Şu anda indireceğiniz hiçbir mobil uygulama veya bilgisayar programı bu sorununuzu çözemeyecek. Çünkü bu sorunun yanıtını İnstagram'ın sadece kendisinden başka bilen hiçbir uygulama veya site yok.

İnstagram Profiline Bakanlar Mobil Uygulamaları

İnstagram'da profilinize bakan kişileri görmek için hiçbir uygulamaya veya bilgisayar programına para ödemeyin. Çünkü asla ve asla doğru veriyi size göstermeyecekler. Bu sorun için çok zeki olan yazılımcı arkadaşlarımız insanımı nasıl kandırırım sorusuna da çok iyi cevap bulmuş.

Para verip indirdiğiniz o programların çoğu hatta tamamı profilinizde en çok yorum ve beğeni yapan insanları sanki sizin profilinizde en çok dolaşan insanmış gibi gösteriyor. Yani verileri kesinlikle gerçeğe dayanmıyor.

Çünkü sizin aradığınız kişi, profilinizde en çok gezinip hiçbir fotoğrafınızı beğenmeyen kişi. Bunu biz de biliyoruz :)

Velhasıl kelam profilinize bakanları gösterdiğini söyleyen program ve mobil uygulamaların topu para tuzağından başka birşey değil...