Laura Linney, kendisine başlangıcını hatırlatan şarkıcı hakkında

Shib

Global Mod
Global Mod
Aktris Laura Linney, “Yaşlanmanın en güzel yanlarından biri, eğer şanslıysanız aynı insanlarla tekrar tekrar çalışabilmenizdir” dedi. “Yapmayı en sevdiğim şey bu.”

Ethan Hawke bu daimi meslektaşlarımızdan biri. İlişkileri 1992'de oldukça zayıf bir prodüksiyon olarak gördüğü “Martı”yla başladı.

Linney, Hawke ondan yeni filmi Wildcat'te Flannery O'Connor'ın annesi Regina'yı oynamasını istediğinde çok heyecanlandı.

Linney, “Birbirimizin mücadele ettiğini, başarılı olduğunu, iyi performans gösterdiğini ve acı çektiğini gördük” dedi. “Zamanla inşa edilemeyecek bir güven düzeyi gelişir.”

Dört kez Emmy kazanan ve üç kez Oscar adayı olan Elton John'un geri getirdiği anıları, pek de gizli olmayan bağımlılığını ve nasıl hatırlanmayı umduğunu anlattı. Bunlar konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

1

Juilliard öğrencileri

Juilliard'a gittim. Juilliard'ın yönetim kurulundayım. Juilliard'ın koridorlarında yürümeyi ve ancak eğitimin ortasındayken sahip olabileceğiniz konsantrasyon seviyesine sahip genç sanatçıları görmeyi inanılmaz derecede hayat verici buluyorum. İstediğim her şeyi onaylıyor ve sanatın önemli olduğunu biliyorum.

2

büyük merkezi istasyon

Sanırım New York'ta büyüdüğüm için hayatımın her on yılında ilişkilendirdiğim yerler var. Küçük bir çocukken ilk kez Grand Central'da gezdirildiğimi ve tavana baktığımı hatırlıyorum. Bir öğrenci olarak buralarda tek başıma dolaştığımı, bir yetişkin olarak da kendimi bağımsız hissettiğimi hatırlıyorum. Oraya gidiyorum ve orada koşuşturma yaratan insanlığı gözlemliyorum. Harika bir klasik, güzel, eski New York hissi var.

3

Arkadaşlarınızla ve ailenizle akşam yemeği

Aktif bir yaşamla meşgulseniz, özellikle yaz aylarında evinizde güzel bir masaya oturun, dışarıda yemek yiyin, birlikte bir şeyler pişirin ve gerçekten rahatlayın ve etrafınızdaki doğayı hissedin ve samimi bir atmosfere sahip olun. Sizin hayatınızı deneyimlemiş ve sizin de onların hayatını deneyimlemiş insanlarla böyle bir anı yaşamak, bunun son derece önemli olduğunu düşünüyorum.

4

Tiyatroya gitmek

Babam oyun yazarıydı. Nefes almayı hatırlayabildiğimden beri tiyatroyu seviyorum. Sahnede hayalet bir ışığın olduğu boş bir tiyatroda tek başıma oturmayı seviyorum. Tiyatroda başarılı olan insanları izlemeyi seviyorum ve pek işe yaramayan şeyleri desteklemeyi seviyorum ama orada iyi şeyler görebilirsiniz. Yaptığımız iş kolay değil ve umarım bir şekilde tiyatro tarihinin küçük bir parçasıyımdır.

5

Bahar çiçekleri

Nergisler, laleler, leylaklar, çiğdemler ve o inanılmaz ilk yeşil. Çiçekler bana çocuksu bir neşe getiriyor, özellikle de nergisler. Göz ziyafeti gibi ve her yıl bir önceki yıl kadar heyecanlıyım.

6

Central Park'taki Bethesda Çeşmesi

Buranın güzelliğinde bir şeyler var. Bethesda Çeşmesi bir kadın sanatçının ısmarladığı ilk büyük eserlerden biriydi [Emma Stebbins]. Ve şehre ilk kez tatlı su getirilmesinin anısına inşa edildi. Her zaman nefesimi kesiyor.

7

Dan Sullivan

Dan ile prova odasında olmak, sanatsal açıdan en tatmin edici zamandır. Harika yönetmenlerle çalıştım ama Dan'le defalarca çalıştığım ve o beni iyi tanıdığı için, ben de onu iyi tanıdığım için bir rahatlık var. Onunla prova odasında olmanın inanılmaz bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Çok fazla konuşmuyor ama çok gizli.

8.

Hollywood turları

Jeanne Tripplehorn'un Hollywood'a karşı kesinlikle bulaşıcı bir sevgisi var. Bir arabaya bineceğiz ve Hollywood Tepeleri'nde dolaşacağız, o da evleri gösterecek ve bana kimin burada kimin yaşadığını anlatacak. Spencer Tracy ve Katharine Hepburn'ün aşk kulübesinin adresini bulduğunu hatırlıyorum. Bu küçük gizli sokaktan aşağı iniyorsunuz ve arkasında bir apartman dairesi var.

9

Kitapçılar

Kitaplarla iç içe olmayı seviyorum. Onları koklamak hoşuma gidiyor. Ona dokunmayı seviyorum. Kapaklarını görmek hoşuma gidiyor. Benim için kitapçıya gitmek, bir moda tutkununun Chanel'i ziyaret etmesini görmek kadar heyecan verici. Eğer sahip olacağım bağımlılık buysa, o zaman onu alacağım.

10

Elton John

Sesinin tınısı bana her şeyin başlangıcını hatırlatıyor; ilk aşık olduğun zamanı, ilk çekip gittiğin zamanı. Elton John'u paten pistinde hatırlıyorum. Elton John'u kampta hatırlıyorum. Summer Stock'tan Elton John'u hatırlıyorum. Öğrenciyken Elton John'la tanıştım. Elton John'u dinlemekten hala keyif alıyorum. Bir kaleydoskop gibi.