Ünlüler Lisa Marie Presley’i hatırlıyor

Hasan

Global Mod
Global Mod
Ünlüler, şarkıcı-söz yazarı ve Elvis Presley’in tek kızı Lisa Marie Presley’in ölümüyle ilgili şoklarını ve kalp kırıklıklarını ifade etmek için sosyal medyaya başvurdu.

“Kalp kırıklığı var ve sonra keder var. Smashing Pumpkins şarkıcısı Billy Corgan, Perşembe günü geç saatlerde eşi Presley ile kendisinin bir fotoğrafını paylaştığı Instagram’da, “Bu üzücü olurdu ve sayamayacağım kadar çok düzeyde” dedi. “Bunun gerçekten ne kadar üzücü olduğunu ifade edecek kelimeleri gerçekten bulamıyorum.”

Aktör John Travolta Instagram’da “Lisa Baby Girl, çok üzgünüm” dedi. “Seni özleyeceğim ama seni tekrar göreceğimi biliyorum.”

1970’lerde Elvis ile çıkan söz yazarı Linda Thompson da Instagram’ı kullandı. “Kalbim kelimeler için çok ağır” dedi.

Moda tasarımcısı Donatella Versace, Instagram’da birlikte geçirdiğimiz zamanı asla unutmayacağını belirterek, “Güzelliğiniz ve nezaketiniz çok parladı.”

Aktris Octavia Spencer, “Lisa Marie Presley’de bir parlak yıldızı daha kaybetmek çok üzücü” dedi. dedim Twitter’dan. “Sevdiklerine ve çok sayıda hayranına başsağlığı diliyorum.”

Altın Küre Twitter hesabı şunları söyledi: “Biz inanılmaz derecede üzücü‘ ölüm haberiyle. Bayan Presley en son Salı günü, Austin Butler’ın Baz Luhrmann biyografisi Elvis’teki başrol için en iyi erkek oyuncu ödülünün kutlandığı ödül törenindeydi.

Şarkıcı LeAnn Rimes Cibrian, “Lisa Marie Presley… ne kadar içler acısı” dedim Twitter’dan. “Umarım babasının kollarında huzur bulur.”

Bazı ünlüler de karşılaştığı zorlukları hatırladı.

Aktris Leah Remini, “Lisa’nın kolay bir hayatı olmadı” diyor. dedim Twitter’da, haberlerden dolayı kalbinin kırıldığını da sözlerine ekledi. “Huzur içinde olsun ve şimdi oğlu ve babasıyla birlikte yatsın.”

Bayan Presley, 9 yaşındayken babasını kaybetti. Dört kez evlenip boşandı, opioid bağımlılığıyla da mücadele etti. Oğlu Benjamin Keough, 2020’de intihar etti. Kendi ölümünden altı aydan az bir süre önce, onun kaybından duyduğu üzüntüyü yazdı.

Bir aktör ve şarkıcı olan Corey Feldman, şarkıcı Michael Jackson’dan boşanırken Bayan Presley ile telefonda saatler geçirdiğini söyledi. Bay Feldman, Benjamin Keough’un “onun küçük kardeşi gibi” olduğunu söyledi.

“Çok fazla kayıp, çok fazla trajedi” dedi dedim Twitter’da “kendi kurallarını koymak” isteyen “güzel, güçlü bir kadındı” ekledi.

Oyuncu Cary Elwes, “Tatlı ve nazik bir ruh” diyor. dedim Twitter’dan. “Priscilla, Riley ve aileleri ile arkadaşlarına en derin ve içten taziyelerimizi sunuyoruz.”