UFC Ağır Siklet Şampiyonu, Bitcoin (BTC) ile Ödeme Almak İstiyor

DemirPara

New member
UFC Ağır Siklet Şampiyonu, Bitcoin (BTC) ile Ödeme Almak İstiyor UFC ağır siklet şampiyonu Francis Ngannou, Twitter’dan yaptığı açıklamada bir daha sonraki ödemesinin (fight purse) %50’sini Bitcoin olarak almak istediğini söylemiş oldu:

“Kripto konusunda ailem ve arkadaşlarımla konuşuyorum. Bitcoin Afrika’da pek büyüdü ve fight purse’ümün yarını Bitcoin olarak almayı düşünüyorum. Bitcoin bir gelecek ve ben buna inanıyorum”

Been talking with my family and friends in the crypto space. #Bitcoin is huge in Africa and I’m thinking of taking half my fight purse in it. Bitcoin is the future and I’m a believer
🤔
@ufc #ufc270

— Francis Ngannou (@francis_ngannou) January 14, 2022

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dövüşçü son vakit içinderda UFC ile de mukavele konusunda uyuşmazlık yaşıyor. Bunun Bitcoin ile ilgisi olup olmadığı bilinmiyor.

Dövüşçü Bitcoin’in Afrika’da çok büyüdüğünü söylemiş oldu. Sayılar da bu kelamı doğruluyor. Chainalysis’in raporuna nazaran Afrika’da kripto para piyasası Temmuz 2020’den Haziran 2021’e kadar %1200’ün üzerinde artış gösterdi.
Alıntıdır