Anna ve eskort – Hayat – Blog

AdamGibi

Member
Biliyorum, birazdan yazacaklarım pek popüler değil ama boşverin. Anna Finocchiaro ve onun Ikea’ya çıkışı lehine bir mızrak atmak istiyorum. Yani: eğer bir kişi bir refakatçiye sahip olmaya zorlanırsa – ve her zaman bunun bir statü sembolü olduğunu yanlış düşünmeye dikkat edin: gerçek şu ki burası gerçek bir hapishanedir. O kişi olgun bir kadınsa, acenteler gençse, paketleri taşımaya yardım etmelerinde, gerekirse arabayı itmelerinde ne sakınca var? Bana terbiye meselesi gibi geldi. Kadınlar için eşitlik biraz şaşı olduğu için: kadınlar hiç de eşit değiller, bir erkeğin iki katı kadar taahhütleri var. Bana kapıyı açan, alışveriş çantalarımı çıkarmama yardım eden herkes bana iyilik yapıyor; açıkçası bana neredeyse zamanı geldi ve ne yazık ki unutulmuş gibi görünüyor. Daha fazlasını söyleyeceğim: Olgun bir adam olsa bile, genç bir adamın yardım etmesi için bir kontrendikasyon görmüyorum.

Fakat. Bununla birlikte, tezime biraz gölge düşüren şeyi de eklemeliyim. Çünkü bu görüntü bir soruyu gündeme getiriyor: Elleri bir tramvayı itmekle meşgulken bu ajanlar işlerini nasıl iyi yaptılar – Anna’yı korudular? Refakatçiye ihtiyaç varsa, bu bir tehlike olduğu içindir; Ve eğer bir tehlike varsa, tetikte olmalısın. Aslında, böyle, uyanık olmak zor.

1 | 6 Yorum »