Grubu 1960’ların sonunda hit makinesi haline gelen Terry Kirkman, 83 yaşında öldü

Hasan

Global Mod
Global Mod
Bu durum özellikle savaş karşıtı bir şarkı olan “Requiem for the Masses”ı “Never My Love”ın B tarafı olarak kaydeden sadık bir liberal olan Bay Kirkman’ı kızdırdı.

Bay White’a, “Ben Kansas’lı doğuştan bir sivil haklar aktivistiyim ve gerçekten muhafazakar, gerici insanlardan oluşan üç adamla birlikteydim” dedi. “Geri adım attım ve ‘Bu harika’ diye düşündüm. Bu tamamen adil.’ Bilirsin, yürüyün, konuşun, hayatınızı yaşayın. Ama yapmak istediğim sanat bu değil. Sanatın arka koltuğa atlamak, öp beni, doo-wop, doo-wop dışında bir şeyle ilgili olmasını istiyorum.”

Terry Robert Kirkman, 12 Aralık 1939’da Salina, Kansas’ta Millard ve Lois (Murphy) Kirkman’ın iki oğlunun en küçüğü olarak dünyaya geldi. Çocukken ailesi, babasının bir otomobil yedek parça mağazası işlettiği ve annesinin müzik öğrettiği Los Angeles yakınlarındaki Chino, Kaliforniya’ya taşındı.

Yakındaki Chaffey College’dan müzik alanında önlisans derecesi aldıktan sonra, yıldızlığa giden bir sıçrama tahtası görevi gören ünlü Batı Hollywood gece kulübü Troubadour’un gelişen sahnesine dahil oldu.

Kısa bir süre sonra, Bay Kirkman ve Bay Alexander – 1962’de Bay Alexander Donanmadayken Hawaii’deki bir partide tanıştığı – açık havada performans sergilemek üzere yaklaşık 20 üyeli Inner Tubes adında gevşek bir halk topluluğu kurdular. mikrofon Hootenanny – Mamas and the Papas’tan David Crosby ve Cass Elliot’ın konuk oyuncu olarak katıldığı kulüp akşamları. Inner Tubes sonunda The Men adında 13 kişilik bir gruba dönüştü ve bir yıl sonra Dernek ile birleşti.

Bay Kirkman’ın 30 yıllık eşinin yanı sıra, boşanmayla sonuçlanan ilk evliliğinden olan kızı Alexandra Sasha Kirkman ve iki torunu hayatta kaldı.