Jimmy Kimmel, Oscar monologuna şakalarla ve film ekibine seslenerek başlıyor

Shib

Global Mod
Global Mod
Pazar günü Jimmy Kimmel dördüncü Akademi Ödüllerine ev sahipliği yapmak için geri döndü. Başta “Oppenheimer” ve “Barbie” olmak üzere geçen yılın gişe rekorları kıran birçok filmine gönderme yapan bir monologla açılış yaptı ve Robert Downey Jr.'ın geçmişteki uyuşturucu kullanımıyla ilgili bir dizi şaka da dahil olmak üzere Hollywood'un en büyük yıldızlarıyla dalga geçti.

Aday filmlerin geleneksel montajının ardından Kimmel, bir otobüs durağında “Barbie” filminin yıldızı Margot Robbie'nin yanında oturduğu bir video kliple izleyicilere tanıtıldı.

Robbie klipte ona “Çok güzelsin” dedi. “Biliyorum” dedi. “Üç haftadır hiçbir şey yemedim. Hala açım. Oscar törenine ev sahipliği yapmalıyım.”

Monologuna, çoğu film ve televizyon prodüksiyonunun durmasına neden olan aylarca süren grevlerden bahsederek başladı ve Hollywood stüdyolarıyla yeni bir sözleşme yapılması için baskı yapan aktörlere ve yazarlara teşekkür etti.

Bu, oyuncuların artık yapay zekanın yerini alma konusunda endişelenmesine gerek olmadığı anlamına geliyor” dedi. “Bu tarihi anlaşma sayesinde oyuncular artık bir kez daha yerlerine daha genç, daha çekici insanların gelmesinden endişe duyabilirler.”

Kimmel ayrıca “Bir Düşüşün Anatomisi”nin köpeği Messi, “Çiçek Ayının Katilleri”nin uzun süredir devam etmesi ve en iyi yönetmen ödülüne aday gösterilmeyen Greta Gerwig'in algılanan küçümsemesi hakkında da şaka yaptı.

Seyircilere “Alkışladığınızı biliyorum ama ona oy vermeyen sizlersiniz” dedi.