Julia Stiles, “Senden Nefret Ettiğim 10 Şey”den 25 yıl sonra

Shib

Global Mod
Global Mod
Kat'in küçük kız kardeşi Bianca'yı oynayan Larisa Oleynik, yakın zamanda “10 Things”i yeniden izlediğini hatırlıyor. Oleynik, “En çok sevdiğim ve duygulanacağım şey, onun çok ciddi olması” dedi. “O çok özgün. Bana göre Julia'nın bu karakteri canlandırmasının en güzel yanı da bu. İçten, savunmasız, duyarlı ve delicesine zeki bir yerden geliyor” dedi ve ekledi, “Başka kimsenin bu kadar gerçekçi olabileceğini sanmıyorum.”

Stiles, New York'taki La MaMa Deneysel Tiyatro Kulübü'nde 12 yaşında oyunculuğa başladı ancak filmdeki yerini bulmakta zorlandı. “Romantik komediler, reklamlar ve TV şovları için seçmelere katılan ve her zaman 'Çok ciddisin' söylenen 17 yaşında bir kızdım” dedi. “Bilirsin, 'gülümse.' Çok korkuyorsun.'” “10 Things”in senaryosunu okuduğunda bu durum değişti. “İlk kez bir gençlik romantik komedisinde benimle konuşan bir karakter okudum” dedi.

Tıpkı Oleynik'in hatırladığı gibi, Stiles Oldu Oleynik'ten sadece birkaç ay büyük olmasına rağmen “çok daha olgun görünen” “şehirden gelen havalı bir New Yorklu” bu kız. “10 Şey” tablosu okunmadan önce Oleynik, gerçek genç balo elbisesini satın almak için Fred Segal'e gitmişti; bu, Kat'in filmde giydiği balo elbisesinden pek de farklı olmayan çivit rengi bir astar elbiseydi. “BEN Gerçekten mi, Oleynik, “Onun onayını gerçekten istiyordum” dedi. “Şunu düşündüğümü hatırlıyorum: Julia kabul ederse gidebilirim.”

Buna göre 2002 yılında Newsweek dergisinde kendini kültürel antropolog olarak tanımlayanlara göre, Amerika'da tam olarak üç tür genç kız vardı. Bir alfa olabilirsiniz: Amigoluğu seven, Gwyneth ve Vogue'a hayran olan ve “hem şirret hem de iyi” olmayı başaran bir sarışın. Bir beta olabilirsiniz ki bu aslında alfa olmayı hedefleyen bir kişiydi; Betaların okul sonrası atıştırmalık olarak diyet hapları aldığı, baloyu bir motelde geçirdiği ve trajik bir şekilde esmer oldukları bildirildi. Veya Gama Kızları: Vampir Avcısı Buffy'nin yeni ortaya çıkan bir grubunun parçası olabilirsiniz; “Shakespeare'e takıntılı”, “sınıf zekası” ile çıkmış ve Jane'e abone olmuş, “Shakespeare'e takıntılı”, çan altlı kot pantolon giyen özgür düşünceli insanlar izliyorsunuz. Dergi. Gama Kızı'nın poster çocuğu: Julia Stiles.