Kripto Analisti Alex Krüger, Bitcoin (BTC) İçin Yıl Sonu Amacını deklare etti

DemirPara

New member
Kripto Analisti Alex Krüger, Bitcoin (BTC) İçin Yıl Sonu Amacını deklare etti Kripto para analisti Alex Krüger, Bitcoin (BTC) için değerli kestirimlerde bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

YouTuber ve kripto stratejisti Scott Melker ile gerçekleştirdiği röportajda Krüger, Bitcoin’in uzun vadede 1 milyon dolarlık fiyata ulaşacağını argüman etti.

“Bitcoin bir milyon dolar mı? Bence mutlaka olacak. Ne vakit olduğu konusunda hiç bir fikrim yok. Önünde daha uzun bir yol var”

Kripto analisti, başkan kriptonun yıl sonu fiyat gayesini de deklare etti:

“Yıl sonunda kadar 100.000 dolar seviyesin mümkün. Olağan kaideler altında bunun bir hayal olduğunu düşünürdüm. Lakin bunlar olağan durumlar değil

Kısa bir süre evvel bir dizi ETF onaylandı ve bu sanırım her şeyi değiştirdi. Yani benim temel senaryom daha epeyce 75.000 – 85.000 dolar üzereydi. Yıl sonuna kadar 100.000 dolara kadar ulaşabilir miyiz? Katiyetle yapabiliriz”

Krüger ayrıyeten, Bitcoin’in on yıl içerisinde altından daha büyük bir varlık sınıfı olarak ortaya çıkabileceğin söylüyor

“Bitcoin 10 yıl ortasında altından daha büyük olabilir. Bitcoin altına karşı rekabet ediyor. Bu, genç kuşakların altınıdır”

Ekonomist, kriptoların öngörülebilir gelecekte öbür varlıklardan daha âlâ bir performans göstermeye devam edeceğini vurguluyor.

“Kriptonun uzun bir süre boyunca en güzel performansı ortaya koyan varlık sınıfı olmaya devam edeceğine inanıyorum”
Alıntıdır