Sam Bankman-Fried, FTX’in Yeni CEO’suna Karşılık Verdi

Shib

Global Mod
Global Mod
Sam Bankman-Fried, FTX’in Yeni CEO’suna Karşılık Verdi Sam Bankman-Fried, FTX’in yeni CEO’su John Ray’in sözlerinin yanlış olduğunu söylemiş oldu..

Ray, 17 Kasım’daki bir iflas duruşmasında FTX’in tuttuğu kayıtları eleştirmiş ve finansal ayrıntıların muteber olmadığını söylemişti.

Sam Bankman-Fried, John Ray’i Maksat Aldı

SBF, The Block’a verdiği röportajda “yanlış olduğunu bildiğim, yasal kayıtlara geçmiş ifadelere” atufta bulundu.

SBF, CEO bakılırsavinden ayrıldığından beri “verilere hudutlu erişimi” olduğunu söz etti.

SBF, Ray ve grubunun hususla ilgili atmış olduğu e-postalarına cevap vermediğini lisana getirdi.

“Bir şirketi devralmaya çalışırsanız ve o şirketin idaresine dahil olan rastgele biriyle konuşmayı reddederseniz, ilgili datalara kısa mühlet ortasında ulaşmanın güç olacağını düşünüyorum”

SBF’nin yorumları Ray’in zayıf mali denetimler hakkındaki yorumlarıyla ilgili bir soruya karşılık olarak geldi.

“Sıfır mali denetim olduğu argümanına itiraz ediyorum.
Kontrollerin epey zayıf olduğu yerler olduğuna, bunun kritik noktalarda olduğuna ve bunun sahiden berbat olduğuna katılıyorum”

Ray, 40 yıllık mesleğinde FTX’te vazife aldığı güne kadar “kurumsal denetimlerde bu kadar tam bir başarısızlık ve bu kadar sağlam finansal bilgi eksikliği” görmediğini söylemiş oldu.